OVOV, okresní kolo v Humpolci

Okresní kolo této všestranné sportovní soutěže...

V úterý 23. dubna 2024 se devět našich žáků zúčastnilo okresního kola Olympijského víceboje ve sportovní hale v Humpolci. Čekaly je čtyři disciplíny: trojskok, leh-sedy, přeskoky švihadla a hod 2 kg medicinbalem.

Každoročně máme v této soutěži krásné úspěchy a nejinak tomu bylo i letos. Ve svých kategoriích postupují do krajského kola v Třebíči z 1. místa Julie Chodúrová a Tereza Havlíčková. Anně Frydryškové a Dominiku Frydryškovi unikl postup jen těsně, protože skončili na třetích místech. I ostatní borci se mezi ostatními neztratili.

Sluší se ještě poděkovat našim hasičům, konkrétně panu O. Přástkovi, a mamince M. Chodúrové za dopravu na soutěž. Foto najdete na našem rajčeti...

Přidáno 25. 4. 2024, autor: Milan Hupka

loader Načítám...

Projekty a partneři

Fond Vysočina
LOKOMOCE - pohyb jako prevence
Women for women - obědy pro děti