Ocenění nejúspěšnějších žáků 2023-24

Každým rokem na konci školního roku oceňujeme ty žáky, kteří naší školu reprezentují ve sportu nebo vědomostních soutěžích, a umístili se na předních místech výslednkových listin. Nebo nám s něčím výrazně pomohli, nebo jiným způsobem zaujali naší pozornost.

Letos to byli:

Julie Chodúrová: vítězka okresního a krajského kola Odznaku všestrannosti, 3. místo v okresním kole gymnastiky.

Tereza Havlíčková: vítězka okresního kola Odznaku všestrannosti a účastnice krajského kola

Štěpán Saslík: za obrovskou pomoc při organizaci školního výletu.

Matěj Kabíček: za účast na okresních kolech soutěží v českém a anglickém jazyce.

Vojtěch Březina: úspěšný řešitel školního kola a účastník okresního kola matematické olympiády.

Anna Frydryšková: 3. místo v okresním kole Odznaku všestrannosti.

Dominik Frydryšek: 3. místo v okresním kole Odznaku všestrannostiPetr Lahodný: 4. místo v běhu na 400 m okresního kola atletické olympiády

Denisa Svobodová: 4. místo v okresním kole Odznaku všestrannosti.

Dominik Herák: 5. místo v okresním kole Odznaku všestrannosti.

Tomáš Hána: za neutuchající snahu při tisku a stavbě Zetorů.

Děkujeme sponzorům za jejich vklad: Conteg spol. s. r.o., Okresní Hospodářská komora Pelhřimov a Agrodam s.r.o.

Přidáno 28. 6. 2024, autor: Milan Hupka

loader Načítám...

Projekty a partneři

Fond Vysočina