Putování prvňáčků po škole

V pátek 10. 9. si naši žáci deváté třídy připravili pro prvňáčky Putování po škole. Nebyla to pouhá procházka školou, ale na některých místech na prvňáčky čekalo překvapení.
Putování začalo ve školní dílně, kde nás deváťáci seznámili nejen s touto zajímavou učebnou, ale také s jejím vybavením, náčiním a nářadím. Odvážlivci si mohli vyzkoušet i zatloukání hřebíku kladivem či protihluková sluchátka.
Ve školní jídelně na nás prvňáčky čekal krásně prostřený stůl s ochutnávkou potravin. Nakonec jsme dostali sladkou odměnu, protože jsme všechny potraviny poznali 😊.
Poté následovala prohlídka nové budovy – navštívili jsme všechny třídy a pozdravili jsme všechny spolužáky na škole. Zjistili jsme, že máme novou učebnu jazyků i fyziky a chemie.
Poslední zastávkou byla tělocvična. Tam pro nás deváťáci připravili opičí dráhu. Ta nás bavila hodně, vůbec jsme se nechtěli vrátit do třídy 😊.

Tímto moc děkujeme žákům deváté třídy a paní učitelce Martině za krásný program, který pro nás připravili. Bylo to prima a doufáme, že se zase brzy uvidíme! 😊

Fotky zde: https://zshorepnik.rajce.idnes.cz/Putovani_prvnaku_po_skole/