Školní rok

… rozvrhy tříd

… rozvrhy učitelů

Organizace školního roku a důležité akce

  • Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v pondělí 2. září 2019. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v úterý 30. června 2020.
  • Podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. října a středu 30. října 2019.
  • Třídní schůzky, čtvrtek 7. 11. od 15:30 nebo dle dohody s třídními učiteli
  • plavecký kurz, Srní, 11. – 15. 11. 2019, 3. a 4. třída,
  • Vánoční prázdniny budou zahájeny v pondělí 23. prosince 2019 a skončí v pátek 3. ledna 2020. Vyučování začne v pondělí  6. ledna 2020.
  • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 31. ledna 2020
  • LVVZ v Pasekách nad Jizerou, 25. 1. – 1. 2. 2020.
  • Jarní prázdniny: 9. – 15. 3. 2020
  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9. dubna 2020.
  • Školní ples, hraje Friends (hudbavaverka.com), pátek 17. ledna 2020 od 20:00
  • Dopoledne u myslivců, 19. 6. 2020

Zájmové kroužky, kluby a doučování: předpoklad na 2019/20, upřesníme podle zájmu žáků a dostupnosti vedoucích kroužků

Aktivity, které nabízíme zdarma jsou hrazeny z projektů, do kterých se naše škola zapojila:

Sportovní, Z. Zenáhlíková, 3. – 5. třída, středa 6:40 – 7:40, „Sportuj ve škole“

Sportovní, I. Ježková, 2. třída, středa, 12:10-13:10, „Sportuj ve škole“

Čtenářský klub, 1. – 5. třída, I. Tomanová, pátek, 13:30-15:00, „Šablony ZŠ a MŠ Hořepník II.“

Klub zábavné logiky a deskových her, pro ŠD, I. Tomanová, od února 2020, „Šablony ZŠ a MŠ Hořepník II.“

Doučování žáků, I. Ježková, 2. třída, úterý 12:20-13:20, „Šablony ZŠ a MŠ Hořepník II.“

Doučování žáků, Z. Švejdová, od února 2020, „Šablony ZŠ a MŠ Hořepník II.“

Hrajeme si s Ozoboty a Legem, prioritně pro 6. – 9. třídu, mladší zájemci můžou také, čas určíme podle přihlášených, „Učíme se ze života pro život“

Placené kroužky, 200 Kč/rok,

Florbal, M. Hupka, 6. – 9. třída, pátek, 6:45 – 7:30

Anglický, I. Ježková, 2. třída, pátek, 12 – 12:45

Hudební, L. Zíková, 2. – 4. třída, čtvrtek, 6:50-7:35

Zobcová flétna, L. Zíková, 1. – 7. třída, úterý, 6:50-7:35

Příprava na přij. zkoušky z MA, B. Kabíčková, 9. třída, 13:30-14:15

Příprava na přij. zkoušky z ČJ, R. Klika, 9. třída, středa, 13:30-14:15