Republikové finále Olympijského víceboje, Brno, 7. – 9. 9. 2017

Významného úspěchu na sportovním poli opět dosáhl Filip Moravec, nyní už náš bývalý žák, který se ve dnech 7. – 9. září zúčastnil republikového finále Olympijského víceboje. Po vítězství v okresním i krajském kole měl možnost srovnání s dalšími vrstevníky z celé republiky. Finále této celoroční soutěže, do které jsme spolu se všemi našimi žáky zapojeni už několik let, proběhlo ve sportovním areálu VUT Brno.

Celé sportovní klání více než 650 dětí probíhalo za účasti desítek sportovních legend bývalých i současných. Celé dva dny komentoval Štěpán Škorpil a Jan Smetana.

Filip předvedl svůj sportovní talent a skončil na celkovém 8. místě, za což zaslouží velké uznání.

Fotky z celé akce i dosažené výkony…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.