Družební výlet do Mútneho

Návštěvu školy v Mútnem na Oravě máme za sebou. Všichni, kteří jsme se počátku navázání družby zúčastnili, se těšíme na podzimní pokračování. Vstřícnost, ochota, kamarádství, pohostinnost, krásná krajina, upravená vesnice, pěkné domy,  každou chvilku autobusové spojení, podobné problémy, víra, noví kamarádi – to jsou asi ve zkratce dojmy z naší návštěvy.

A co jsme všechno zažili: sportovní klání v krásné sportovní hale, návštěvu pohotovosti v Trstené, Oravský hrad, parníkem po Oravské přehradě, 9.5 metrů vysokou sochu Ježíše Krista s výhledem na Vysoké Tatry a Roháče, horskou túru v Roháčích s  plesy a vodopádem, Aquapark v Oravici, nedělní mši, dopolední výuku, Jánošíkové Diery v Malé Fatře, podívali jsme se na „Ukrajinu“, kde i někteří bydleli v rodinách. Za těch pět dní toho bylo opravdu hodně. Spolu s námi také většinu programu absolvovaly děti, u nichž ty naše byly ubytované.

Těšíme se na další pokračování.

Fotky…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.